راهنمای خرید

خرید مبل یکی از دغدغه های افراد است برای خرید مبل مخصوصا به صورت اینترنتی می بایست راهنمای خرید مبل را حتما مطالعه نمایید تا خریدی بسیار مناسب و مطلوب داشته باشید.
1نحوه خرید آنلاین
۱. پس انتخاب محصول مورد نظر، ابتدا در سایت ثبت نام نمایید و پس از تکمیل فرم ثبت نام، اقدام به پرداخت ۲۵٪ از کل مبلغ محصول به عنوان پیش پرداخت بصورت آنلاین از درگاه امن به پرداخت بانک ملت نمایید. ۲. سپس کارشناسان فروش ما با شما تماس گرفته و نحوه تسویه حساب و ارسال به آدرس موردنظر شما مورد برسی قرار می گیرد.
2نحوه خرید حضوری
مشتریان گرامی که تصمیم خرید بصورت حضوری دارند، می توانند همه روزه، بجز روز های جمعه به آدرس مندرج در ابتدای همین صفحه مراجعه نمایند. همچنین می توانید از طریق نقشه گوگل در انتهای همین صفحه به نمایشکاه ما هدایت شوید.
3نکات
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت مبل هخامنش به وسیله ارسال کد سفارش و پیش فاکتور از طریق ایمیل در­صف پردازش قرار می‏‌گیرند. مبل هخامنش همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. مبل هخامنش همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است. آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید درعرض دو روزکاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش مبل هخامنش اطلاع داده شود. بدیهی است درصورت عدم اطلاع پس از دو روز هیچگونه مسئولیتی متوجه شرکت مبل هخامنش نخواهد بود. همچنین، در صورتی که موجودی محصولی درمبل هخامنش به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای مبل هخامنش محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

ویدیو آموزش خرید آنلاین از سایت