درباره ما

مبل هخامنش سنبل تمدن ایرانی

فروشگاه آنلاین مبلمان هخامنش به عنوان اولین پیشرو در تسهیل امر خرید مبلمان منازل و عرضه مستقیم و بی واسطه مبلمان در ایران، با هدف بهبود و توسعه خدمت رسانی در زمینه فروش مبل در سال ۱۳۹۵ راه اندازی شده است.
همچنین صنایع مبل هخامنش با اتکا به سابقه طولانی خانوادگی در صنعت مبلمان افتخار دارد از سال ۱۳۷۹ درخدمت شما مشتریان گرامی باشد و از سال ۱۳۹۰ فصل نوینی از فعالیت حرفه ای خود را در زمینه تولید و عرضه مبلمان خانگی آغاز نموده است. ما اعتقاد داریم مشتریان حق دارند از مراحل ساخت، تولید و کیفیت محصولات اطلاعات لازم را بدست آورده تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. یکی از ویژگی های بارز محصولات هخامنش به کارگیری از سبک و مدل های روز جهانی و طراحی و اصلاحات مطابق با سلیقه ایرانی است. تنوع محصولات هخامنش تقریبا پاسخگوی هر سلیقه ای می باشد. به کارگیری مرغوبترین چوب صنعتی ایران که قابلیت استفاده در هر شرایط آب وهوایی را دارا می باشد باعث شده تا محصولات هخامنش جزء کالاهای باکیفیت بازار به شمار آید. استفاده از با کیفیت ترین اسفنج ها و رنگ های صنعتی باعث تولید محصولاتی مرغوب شده که در سال های طولانی کیفیت اولیه خود را حفظ می کند. کیفیت بالای دوزندگی نیز باعث متفاوت شدن محصولات هخامنش از سایر محصولات موجود در بازار شده است. استفاده از بهترین و کامل ترین نوع بسته بندی را در دستور کار خود قرار داده است تا از صدمات ناشی از حمل ونقل جلوگیری به عمل آید. بخش های مختلف مبل هخامنش دارای رویکرد مشتری مداری و ارائه خدمات هر چه بیشتر و بهتر به خریداران محترم می باشد و آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما در جهت بهبود کیفیت محصولات خود می باشد. همچنین اعلام می دارد آماده واگذاری شعب در کلیه شهرهای کشور می باشد.
(محصولات قابل ارائه: مبلمان – سرویس خواب – میز غذاخوری – میز تلوزیون – میزو عسلی – کمد و جاکفشی – بوفه – آیینه و کنسول – سرویس جهیزیه)
مدیرعامل: جهانبخش فرامرزی
آدرس: همدان – شهرستان ملایر – میدان نبوت – بلوار مبل و منبت(خیابان ۳۲ متری مطهری) – بعد از سه راه مطهری – پلاک ۷۲۹۶
تلفن: ۹۹۱۴ ۳۳ ۳۳ ۰۸۱